Programul Ligii Florilor 2020 – 2021. HC Dunărea Brăila va juca în prima etapă în deplasare!

meci, handbal, hc dunarea braila

Joi, 11 iunie 2020, a avut loc tragerea la sorți a programului Ligii Florilor în sezonul competițional 2020 – 2021.
HC Dunărea Brăila va juca în prima etapă în deplasare, cu echipa care va ocupa locul 2 la turneul de promovare.
În Sala Polivalentă din Municipiul Brăila, primul meci al handbalistelor brăilence va fi susținut în etapa a II-a, când HC Dunărea Brăila va întâlni AHCM Slobozia.

Programul complet al campionatului este următorul:
Etapa 1:
SCM Craiova vs SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 3 vs ”U” Cluj
Divizia A – Loc 1 vs Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău vs CSM București
Divizia A – Loc 2 vs HC Dunărea Brăila
AHCM Unirea Slobozia vs Gloria Bistrița
HC Zalău vs Minaur Baia Mare
Rapid București vs CSM Slatina
Etapa 2:
SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM Slatina
Minaur Baia Mare vs Rapid București
Gloria Bistrița vs HC Zalău
HC Dunărea Brăila vs AHCM Unirea Slobozia
CSM București vs Divizia A – Loc 2
Măgura Cisnădie vs SCM Gloria Buzău
”U” Cluj vs Divizia A – Loc 1
SCM Craiova vs Divizia A – Loc 3
Etapa 3:
Divizia A – Loc 3 vs SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 1 vs SCM Craiova
SCM Gloria Buzău vs ”U” Cluj
Divizia A – Loc 2 vs Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia vs CSM București
HC Zalău vs HC Dunărea Brăila
Rapid București vs Gloria Bistrița
CSM Slatina vs Minaur Baia Mare
Etapa 4:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Minaur Baia Mare
Gloria Bistrița vs CSM Slatina
HC Dunărea Brăila vs Rapid București
CSM București vs HC Zalău
Măgura Cisnădie vs AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj vs Divizia A – Loc 2
SCM Craiova vs SCM Gloria Buzău
Divizia A – Loc 3 vs Divizia A – Loc 1
Etapa 5:
Divizia A – Loc 1 vs SCM Râmnicu Vâlcea
SCM Gloria Buzău vs Divizia A – Loc 3
Divizia A – Loc 2 vs SCM Craiova
AHCM Unirea Slobozia vs ”U” Cluj
HC Zalău vs Măgura Cisnădie
Rapid București vs CSM București
CSM Slatina vs HC Dunărea Brăila
Minaur Baia Mare vs Gloria Bistrița
Etapa 6:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Gloria Bistrița
HC Dunărea Brăila vs Minaur Baia Mare
CSM București vs CSM Slatina
Măgura Cisnădie vs Rapid București
”U” Cluj vs HC Zalău
SCM Craiova vs AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 3 vs Divizia A – Loc 2
Divizia A – Loc 1 vs SCM Gloria Buzău
Etapa 7:
SCM Gloria Buzău vs SCM Râmnicu Vâlcea
Divizia A – Loc 2 vs Divizia A – Loc 1
AHCM Unirea Slobozia vs Divizia A – Loc 3
HC Zalău vs SCM Craiova
Rapid București vs ”U” Cluj
CSM Slatina vs Măgura Cisnădie
Minaur Baia Mare vs CSM București
Gloria Bistrița vs HC Dunărea Brăila
Etapa 8:
SCM Râmnicu Vâlcea vs HC Dunărea Brăila
CSM București vs Gloria Bistrița
Măgura Cisnădie vs Minaur Baia Mare
”U” Cluj vs CSM Slatina
SCM Craiova vs Rapid București
Divizia A – Loc 3 vs HC Zalău
Divizia A – Loc 1 vs AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău vs Divizia A – Loc 2
Etapa 9:
Divizia A – Loc 2 vs SCM Râmnicu Vâlcea
AHCM Unirea Slobozia vs SCM Gloria Buzău
HC Zalău vs Divizia A – Loc 1
Rapid București vs Divizia A – Loc 3
CSM Slatina vs SCM Craiova
Minaur Baia Mare vs ”U” Cluj
Gloria Bistrița vs Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila vs CSM București
Etapa 10:
SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM București
Măgura Cisnădie vs HC Dunărea Brăila
”U” Cluj vs Gloria Bistrița
SCM Craiova vs Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 3 vs CSM Slatina
Divizia A – Loc 1 vs Rapid București
SCM Gloria Buzău vs HC Zalău
Divizia A – Loc 2 vs AHCM Unirea Slobozia
Etapa 11:
AHCM Unirea Slobozia vs SCM Râmnicu Vâlcea
HC Zalău vs Divizia A – Loc 2
Rapid București vs SCM Gloria Buzău
CSM Slatina vs Divizia A – Loc 1
Minaur Baia Mare vs Divizia A – Loc 3
Gloria Bistrița vs SCM Craiova
HC Dunărea Brăila vs ”U” Cluj
CSM București vs Măgura Cisnădie
Etapa 12:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Măgura Cisnădie
”U” Cluj vs CSM București
SCM Craiova vs HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 3 vs Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 1 vs Minaur Baia Mare
SCM Gloria Buzău vs CSM Slatina
Divizia A – Loc 2 vs Rapid București
AHCM Unirea Slobozia vs HC Zalău
Etapa 13:
HC Zalău vs SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București vs AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina vs Divizia A – Loc 2
Minaur Baia Mare vs SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița vs Divizia A – Loc 1
HC Dunărea Brăila vs Divizia A – Loc 3
CSM București vs SCM Craiova
Măgura Cisnădie vs ”U” Cluj
Etapa 14:
SCM Râmnicu Vâlcea vs ”U” Cluj
SCM Craiova vs Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 3 vs CSM București
Divizia A – Loc 1 vs HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău vs Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 2 vs Minaur Baia Mare
AHCM Unirea Slobozia vs CSM Slatina
HC Zalău vs Rapid București
Etapa 15:
Rapid București vs SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina vs HC Zalău
Minaur Baia Mare vs AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița vs Divizia A – Loc 2
HC Dunărea Brăila vs SCM Gloria Buzău
CSM București vs Divizia A – Loc 1
Măgura Cisnădie vs Divizia A – Loc 3
”U” Cluj vs SCM Craiova
Etapa 16:
SCM Râmnicu Vâlcea vs SCM Craiova
”U” Cluj vs Divizia A – Loc 3
Măgura Cisnădie vs Divizia A – Loc 1
CSM București vs SCM Gloria Buzău
HC Dunărea Brăila vs Divizia A – Loc 2
Gloria Bistrița vs AHCM Unirea Slobozia
Minaur Baia Mare vs HC Zalău
CSM Slatina vs Rapid București
Etapa 17:
CSM Slatina vs SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București vs Minaur Baia Mare
HC Zalău vs Gloria Bistrița
AHCM Unirea Slobozia vs HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 2 vs CSM București
SCM Gloria Buzău vs Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 1 vs ”U” Cluj
Divizia A – Loc 3 vs SCM Craiova
Etapa 18:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Divizia A – Loc 3
SCM Craiova vs Divizia A – Loc 1
”U” Cluj vs SCM Gloria Buzău
Măgura Cisnădie vs Divizia A – Loc 2
CSM București vs AHCM Unirea Slobozia
HC Dunărea Brăila vs HC Zalău
Gloria Bistrița vs Rapid București
Minaur Baia Mare vs CSM Slatina
Etapa 19:
Minaur Baia Mare vs SCM Râmnicu Vâlcea
CSM Slatina vs Gloria Bistrița
Rapid București vs HC Dunărea Brăila
HC Zalău vs CSM București
AHCM Unirea Slobozia vs Măgura Cisnădie
Divizia A – Loc 2 vs ”U” Cluj
SCM Gloria Buzău vs SCM Craiova
Divizia A – Loc 1 vs Divizia A – Loc 3
Etapa 20:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Divizia A – Loc 1
Divizia A – Loc 3 vs SCM Gloria Buzău
SCM Craiova vs Divizia A – Loc 2
”U” Cluj vs AHCM Unirea Slobozia
Măgura Cisnădie vs HC Zalău
CSM București vs Rapid București
HC Dunărea Brăila vs CSM Slatina
Gloria Bistrița vs Minaur Baia Mare
Etapa 21:
Gloria Bistrița vs SCM Râmnicu Vâlcea
Minaur Baia Mare vs HC Dunărea Brăila
CSM Slatina vs CSM București
Rapid București vs Măgura Cisnădie
HC Zalău vs ”U” Cluj
AHCM Unirea Slobozia vs SCM Craiova
Divizia A – Loc 2 vs Divizia A – Loc 3
SCM Gloria Buzău vs Divizia A – Loc 1
Etapa 22:
SCM Râmnicu Vâlcea vs SCM Gloria Buzău
Divizia A – Loc 1 vs Divizia A – Loc 2
Divizia A – Loc 3 vs AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova vs HC Zalău
”U” Cluj vs Rapid București
Măgura Cisnădie vs CSM Slatina
CSM București vs Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila vs Gloria Bistrița
Etapa 23:
HC Dunărea Brăila vs SCM Râmnicu Vâlcea
Gloria Bistrița vs CSM București
Minaur Baia Mare vs Măgura Cisnădie
CSM Slatina vs ”U” Cluj
Rapid București vs SCM Craiova
HC Zalău vs Divizia A – Loc 3
AHCM Unirea Slobozia vs Divizia A – Loc 1
Divizia A – Loc 2 vs SCM Gloria Buzău
Etapa 24:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Divizia A – Loc 2
SCM Gloria Buzău vs AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 1 vs HC Zalău
Divizia A – Loc 3 vs Rapid București
SCM Craiova vs CSM Slatina
”U” Cluj vs Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie vs Gloria Bistrița
CSM București vs HC Dunărea Brăila
Etapa 25:
CSM București vs SCM Râmnicu Vâlcea
HC Dunărea Brăila vs Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița vs ”U” Cluj
Minaur Baia Mare vs SCM Craiova
CSM Slatina vs Divizia A – Loc 3
Rapid București vs Divizia A – Loc 1
HC Zalău vs SCM Gloria Buzău
AHCM Unirea Slobozia vs Divizia A – Loc 2
Etapa 26:
SCM Râmnicu Vâlcea vs AHCM Unirea Slobozia
Divizia A – Loc 2 vs HC Zalău
SCM Gloria Buzău vs Rapid București
Divizia A – Loc 1 vs CSM Slatina
Divizia A – Loc 3 vs Minaur Baia Mare
SCM Craiova vs Gloria Bistrița
”U” Cluj vs HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie vs CSM București
Etapa 27:
Măgura Cisnădie vs SCM Râmnicu Vâlcea
CSM București vs ”U” Cluj
HC Dunărea Brăila vs SCM Craiova
Gloria Bistrița vs Divizia A – Loc 3
Minaur Baia Mare vs Divizia A – Loc 1
CSM Slatina vs SCM Gloria Buzău
Rapid București vs Divizia A – Loc 2
HC Zalău vs AHCM Unirea Slobozia
Etapa 28:
SCM Râmnicu Vâlcea vs HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia vs Rapid București
Divizia A – Loc 2 vs CSM Slatina
SCM Gloria Buzău vs Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 1 vs Gloria Bistrița
Divizia A – Loc 3 vs HC Dunărea Brăila
SCM Craiova vs CSM București
”U” Cluj vs Măgura Cisnădie
Etapa 29:
”U” Cluj vs SCM Râmnicu Vâlcea
Măgura Cisnădie vs SCM Craiova
CSM București vs Divizia A – Loc 3
HC Dunărea Brăila vs Divizia A – Loc 1
Gloria Bistrița vs SCM Gloria Buzău
Minaur Baia Mare vs Divizia A – Loc 2
CSM Slatina vs AHCM Unirea Slobozia
Rapid București vs HC Zalău
Etapa 30:
SCM Râmnicu Vâlcea vs Rapid București
HC Zalău vs CSM Slatina
AHCM Unirea Slobozia vs Minaur Baia Mare
Divizia A – Loc 2 vs Gloria Bistrița
SCM Gloria Buzău vs HC Dunărea Brăila
Divizia A – Loc 1 vs CSM București
Divizia A – Loc 3 vs Măgura Cisnădie
SCM Craiova vs ”U” Cluj

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s